Skip to main content

Afscheid Roel Meijer

Afscheid Roel Meijer

“Groot is uw trouw o Heer, mijn God en Vader”   (Gez. 160)

Vandaag nemen we  afscheid van onze predikant Roel Meijer.  Bijna elf jaar heeft Roel zijn werk gedaan in onze gemeente.  De Heilige Geest heeft hem gesierd met veel gaven en talenten, die hij al die jaren heeft ingezet voor de gemeente van Hasselt.  Het vuur van de Geest stelde hem in staat om Gods Woord week in, week uit te verkondigen.

Die verscheidenheid van gaven is uitgebeeld in een veelkleurig boeket op de liturgietafel.  De kleurige bloemen staan symbool voor de veelzijdigheid van Roel, die we als gemeente mochten ervaren.

Tegelijkertijd symboliseert het boeket ook  de gemeente van Hasselt.  De bloemen komen uit de tuinen van een aantal gemeenteleden en verbeelden  eveneens  de diversiteit van de gemeente die Roel nu verlaat.  

Dank U Heer, voor wat U ons in Roel heeft gegeven:  Groot is uw trouw! 

Bloemstuk afscheid Roel-4   Bloemstuk afscheid Roel-5   Bloemstuk afscheid Roel-6

Bloemstuk afscheid Roel-1   Bloemstuk afscheid Roel-2   Bloemstuk afscheid Roel-3